Pomysł na gadżety reklamowe – bransoletki silikonowe na zamówienie

Dodano: 2016-05-16 Przez: admin


 

Gadżetem reklamowym może stać się praktycznie wszystko – dzisiaj to nie tylko koszulki, kubki, długopisy czy smycze, ale również bardziej ekskluzywne i oryginalne podarunki. Gdy szukasz pomysłu na ciekawe gadżety, weź także pod uwagę bransoletki silikonowe na zamówienie – są niedrogie, efektownie wyglądają i dodatkowo mogą być wykończone tak, jak tylko zechcesz.

 

Chociaż szał na silikonowe bransoletki osiągnął swoje apogeum już przeszło dekadę temu, to nadal wiele osób przepada za taką niezobowiązującą biżuterią. Najczęściej jest ona wykańczana różnego rodzaju nadrukami, które mogą mieć również funkcję reklamową lub informacyjną – może być to logo firmy, nazwa klubu sportowego, danego produktu czy też miasta. Często są one zamawiane również na różnego rodzaju eventy w celu identyfikacji uczestników.

 

Możliwości pod względem personalizacji bransoletek silikonowych są praktycznie nieograniczone, ponieważ firmy zajmujące się ich realizacją są w stanie wykonać na zamówienie klienta niemalże każdy projekt. Bransoletki tego rodzaju mogą posiadać wyłącznie nadruki lub też mogą być formowane tak, że można osiągnąć efekt 3D. Są one wtedy określane jako opaski grawerowane, przy czym grawerunek może być wykonany jednostronnie lub dwustronnie.

 

Kolejną zaletą, jaką wyróżniają się gumowe opaski na rękę, jest ich przystępna cena. Cena jednej sztuki silikonowej opaski to koło 65 groszy, a w przypadku większych zamówień można osiągnąć jeszcze niższe ceny. To powoduje, że sprawdzają się one doskonale jako gadżety reklamowe – zarówno tanie, jak i atrakcyjne dla klientów czy uczestników danego wydarzenia.

 

Jeżeli także zainteresowały cię bransoletki silikonowe na zamówienie, możesz znaleźć je dzisiaj bardzo łatwo przez internet. Tutaj swoje strony mają firmy, które zajmują się ich realizacją – mogą wykonać dla siebie indywidualny projekt opaski, na której znajdą się wskazane przez ciebie napisy i grafiki. Do wyboru jest też szeroka gama różnych kolorów bransoletek, dlatego też gotowy produkt może wyglądać dokładnie tak, jak tego chcesz.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu